Dopasowana sukienka

Lubicie dopasowane sukienkSukienka Corset Dress? Ja żebym wybrała tego typu sukienkę muszę naprawdę mieć dzień. Tego typu sukienki idealnie pokazują każdy mankament ciała, a ocenianie przez innych w dobie internetu to już codzienność. Ciągle jesteśmy atakowani ocenianiem przez innych, jednak najczęściej właśnie wygląd zewnętrzny jest oceniany. Dlaczego? To własnie mnie dziwi. Bo jeżeli ktoś się dobrze czuje w swoim ciele, to co do tego innym? Po co wchodzimy ze swoimi buciorami w czyjeś życie? 
Najczęściej widzę jak kobieta kobiecie potrafi wcisnąć szpilkę: ,,ah znów ci się przytyło''. Może tak, może, nie ale czy wiemy, z czym tak do końca się zmaga ta druga osoba? Może chciała przytyć, albo po prostu może jest chora? Ma gorszy okres w życiu? Po co tak oceniać wszystkich na każdym kroku? 

Skupmy się na pozytywnych rzeczach, typu pomoc drugiej osobie w tym trudnym czasie. Przez to jak jesteśmy ciągle straszeni nie jedna osoba wpadła w depresje i zmaga się z rożnymi problemami. Zacznijmy pomagać, a nie oceniać! 

Sukienka Corset Dress2 komentarze

Pamiętaj że nie jesteś w 100% anonimowy.
Dziękuję za każdy komentarz i zapraszam ponownie.