Wibo KatOsu Paleta

Witajcie drodzy Czytelnicy! Dziś przygotowałam wpis, w którym przedstawić chcę Wam nowość od Marki Wibo we współpracy z Youtuberką KatOsu. Jesteście ciekawi jak sprawdza mi się ta paletka? Zapraszam do czytania! 

Wibo KatOsu Paleta


Wibo KatOsu Paleta

Make-up Palette STELLAR

Paletka zawiera pięć cieni do powiem i rozświetlacz. Osobiście uważam, że rozświetlacz można też używać jako cień do powiek. Paletka jest zaprojektowana i skonstruowana przez Katosu. Koszt paletki w rossmanie to 50.99zł dużo czy mało każdy tutaj już musi sam stwierdzić. Świetne jest to w tej palecie, że po wykorzystaniu cieni możemy uzupełnić ją nowymi! 

HIGHLIGHTER STELLAR

Jest to rozświetlacz w odcieniach beżu o wyjątkowej masełkowej konsystencji. Na twarzy zostawia piękną tafle i nadaję efekt mokrej skóry, którego bardzo długo szukałam w drogeriach. Idealnie nakłada się do pędzlem wachlarzykowatym. 
( na zdjęciu po niżej jako 1 od nadgarstka) 

EYESHADOW DUO STELLAR NO. 2

Są to dwa połyskujące cienie. Mają bardzo mocno połyskujące wykończenie, dzięki któremu otrzymamy bardzo rozświetlone oko.  Najlepiej te cienie nakłada mi się palcem. 
( na zdjęciu  po niżej 3 i 4 od nadgarstka) 

EYESHADOW STELLAR

Foliowy cień, który wpada w fiolet. Oprócz wykorzystania go jako cień do powiek idealnie sprawdzi się też jako rozświetlacz. 
( na zdjęciu po niżej jako 2) 

EYESHADOW DUO STELLAR NO. 4

Podwójne matowe cienie do powiek, które idealnie sprawdza się do modelowania oka. Bardzo ładnie się z nimi pracuje, blendowanie ich to sama przyjemność. 


Wibo KatOsu Paleta

Wibo KatOsu Paleta


Wibo KatOsu Paleta

Czy polecam paletę Wibo od KatOsu? 
Uważam, że to jest świetna paletka na wyjazdy. Małą podręczna i znajdziemy w niej wszystko co tak naprawdę potrzebujemy do klasycznego makijażu. Nie ukrywam, że ta paletką można się też mocniej pobawić i wyczarować coś naprawdę bajkowego tylko trzeba ruszyć wyobraźnie. Jak pracuje się, z tą paletką to możecie zobaczyć na moim kanale YouTube gdzie pokazuje jak wykonuje makijaż własnie paletką od KatOsu! Czy kupić? Myślę, że warto :). 

Make-up Palette STELLAR

0 komentarze

Pamiętaj że nie jesteś w 100% anonimowy.
Dziękuję za każdy komentarz i zapraszam ponownie.