Lovely Liquid Camouflage

Witajcie Czytelnicy! Dziś chce Wam przedstawić moje ostatnie odkrycie w dziedzinie makijażu, a dokładniej Lovely Liquid Camouflage. Myślę, że wiele z Was go zna, a jak któraś nie zna to najwyższy czas poznać ostatni HIT internetu! Bo dziś chcę Wam pokazać korektor, który wspaniale kryje, a jego trwałość jest idealna no i ta cena! Bezcenna!

Lovely Liquid Camouflage


Lovely Liquid Camouflage

Lovely Liquid Camouflage

Pochwaliłam ten korektor już na wstępie. Dobra, ale czy mam jakieś argumenty? No oczywiście! Nigdy nie piszę o kosmetykach, o których nie mam pojęcia czy też ich nie testowałam. Ten korektor mam już u siebie w toaletce około 3 miesięcy i ciągle kupuje nowe opakowania. To chyba jeden już z sygnałów, który będzie mówił, że ten produkt jest warty zainteresowania. No dobra, ale co to jest ten 
Lovely Liquid Camouflage?

Jest to korektor, który idealnie sprawdzi się: 
  • Pod Oczy 
  • Kamuflując niedoskonałości 
  • Baza pod cienie 
I używam tego korektora we wszystkich tych trzech zadaniach specjalnych :). Pod oczy jak i jako baza pod cienie wklepuję gąbeczka beauty blender, a następnie po wklepaniu szybko gruntuje pudrem od kobo 312! Świetnie trzyma się w jednym miejscu, aż do samego wieczora. To samo robię kiedy nakładam go na powiekę, również gdy jest jeszcze mokry gruntuje go pudrem z kobo. Ten puder to zdecydowanie moja miłość. 
Jakie ma zalety ten korektor?
Długo utrzymuje się 
Kolor nie ciemnieje jak na ręce podczas testów !! 
Nie zbiera się w załamaniach o ile go zagruntujecie ;) 
Jego cena jest niska bo jedyne 13.49 pokażcie mi drugi tak TANI korektor do zadań specjalnych! 
A, co najważniejsze ma świetne krycie! 

Czy warto kupić Lovely Liquid Camouflage?! 

Oczywiście, że TAK! 13,49 to tak niska cena za tak świetny produkt! Używałam różnych korektorów o różnych cenach i ten spełnia moje wszystkie wymagania, to po co przepłacać? 

Lovely Liquid Camouflage1 komentarze

  1. Zaluje ze nie mam do niego dostepu, chetnie przetestowalabym go na sobie :)

    OdpowiedzUsuń

Pamiętaj że nie jesteś w 100% anonimowy.
Dziękuję za każdy komentarz i zapraszam ponownie.