Pigmenty Kobo Swatche

Cześć! Dziś przygotowałam, krótki wpis na temat pigmentów od marki Kobo. Mam nadzieje, że ktoś najdzie inspirację jak nadać błysku w swoim makijażu ;). 

Kobo Pigmenty


Kobo Pigmenty

Kobo Pigmenty


Pigmenty Kobo

Dziś przygotowałam dla Was 5 pigmentów od Kobo, które obecnie można kupić w drogerii Natura. 
Są zamykane w słoiczkach co jest dla mnie dużym minusem ponieważ łatwo się rozsypują i nawet tego doświadczyłam robiąc te zdjęcia. Jeden ze słoiczków mi się przewrócił i cały błysk trafił na podłogę ;). Należy uważać, z tego typu produktami. Fajnie jest mieć do nich bazę by się łatwo przyklejały. Polecam kupić bazę z NYX, o której pewnie nie raz już słyszeliście. Cena jednego takiego słoiczka to 19,90zł, ale warto pamiętać, że w drogerii Natura często są promocje typu -40% czy też -50% i najczęściej są to promocje właśnie na markę kobo i wtedy naprawdę warto złapać w tej cenie trochę błysku do swojego makijażu.

Pigmenty są drobno zmielone, co ułatwi z nimi pracę. Nakładać polecam palcem ponieważ mamy wtedy większą kontrolę według mnie niż pędzlem, z pędzla ciągle coś się osypuje i ciężko mi się nakłada te pigmenty. Przy aplikacji uważała bym na okolice pod oczami ponieważ produkt jest sypki i może nam zrobić kolorową chmurkę pod okiem. Polecam zacząć od makijażu oczy i skończyć na makijażu twarzy. Pigmenty łatwo się przyklejają do oka ale też do ciała dlatego należny uważać. 


Kobo Pigmenty

Kobo Pigmenty

pigmenty kobo swatche
Od góry kolory 105, 104, 106, 101 i 103

Kobo Pigmenty

Kobo Pigmenty

9 komentarze

 1. Podobają mi się kolory tych pigmentów. Masz rację - mogły by inaczej być pakowane - też mi się wysypał jeden (na szczęście nie cały :p).

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja recenzja zachęca do wypróbowania. Jeszcze nie nie miałam żadnego kosmetyku z tej serii

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie prezentują się ich kolory

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne kolorki tych pigmentów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam kilka tych pigmentów i przyznaję że makijaż z ich użyciem jest świetny

  OdpowiedzUsuń
 6. mam kilka pigmentów kobo i są bajeczne, uwielbiam je.

  OdpowiedzUsuń
 7. Złoty bardzo mi się podoba. Nie miałam jeszcze żadnego pigmentu Kobo, więc najwyższa pora sobie sprawić choćby jeden :)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj że nie jesteś w 100% anonimowy.
Dziękuję za każdy komentarz i zapraszam ponownie.