manifiq&co sukienka

Witajcie Czytelnicy! Dziś przychodzę do Was z małym przeglądem od manifiq&co. To chyba jeden z najlepszych sklepów sukienkowych na polskim rynku! Zdecydowanie są o sukienki dla dużych księżniczek, które lubą połączenie sukienki i trampek ;). manifiq&co sukienka
Sukienka

manifiq&co sukienka

Co manifiq&co piszą o sobie na stronie? 

Marzenia się spełniają… :) Siła marzeń i pasji doprowadziła do założenia Manifiq&Co.

Ile razy szukałaś czegoś, co będzie wyjątkowe, kobiece, a przy tym wygodne? Bo ja zawsze miałam z tym problem. Ciężko było mi znaleźć coś, co sprosta oczekiwaniom. Szukałam wzorów, które zadowolą najbardziej wymagające gusta, dodatków które sprawią, że poczułabym się jak gwiazda. Te poszukiwania ideału sprawiły, że założyłam własną markę, mającą zadowolić gusta kobiet, które chcą tak jak ja mieć w szafie coś nietuzinkowego, a zarazem pięknego. Chciałam by noszenie ubrania stało się prawdziwą przyjemnością. Szpilki do pracy trampki po pracy, a sukienka ta sama to myśl przewodnia, która  towarzyszy mi przy tworzeniu każdego dnia. 

Zapraszam Cię do mojego świata :) 


Brzmi to bardzo przekonująco i co najważniejsze dla mnie marka jest bardzo kobieca i jednocześnie dziewczęca. Czasami, aż mocno żałuje, że nie mam aż tylu wyjść na wesela aby sobie taką sprezentować. Myślę, że przy najbliższej większej okazji skuszę się na któryś model by poczuć się jak księżniczka! 

manifiq&co sukienka
Sukienka

manifiq&co sukienka
Sukienka

manifiq&co sukienka
Sukienka

manifiq&co sukienka
Sukienka

0 komentarze

Pamiętaj że nie jesteś w 100% anonimowy.
Dziękuję za każdy komentarz i zapraszam ponownie.